Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» fener
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPaz Şub. 08, 2009 9:37 pm tarafından Arslan Bey

» Erzurumspor için en karanlık gün
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPaz Şub. 08, 2009 5:39 pm tarafından Arslan Bey

» KoMiK AşK SöZLeRi
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyCuma Şub. 06, 2009 11:59 am tarafından Arslan Bey

» 50 kontr ödüllü yarışmamız
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyCuma Şub. 06, 2009 11:58 am tarafından Arslan Bey

» ..DostLuk..
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:51 pm tarafından Arslan Bey

» Seksendört
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:24 pm tarafından Arslan Bey

» İleri Sayım
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:23 pm tarafından Arslan Bey

» Seksendört-4 Duvar
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:22 pm tarafından Arslan Bey

» Seksendört-Sesimi Duymuyor Musun
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:58 pm tarafından RedLeon

» Seksendört Biyografi
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:57 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-Son Mektup
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:56 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-Affet
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:56 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-K.G.B.
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:55 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-Ölürüm Hasretinle
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:54 pm tarafından RedLeon

» herkeze selam
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyPaz Kas. 16, 2008 12:35 pm tarafından Arslan Bey

» Online Tv İzle (sorun giderildi)
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:59 pm tarafından Arslan Bey

» nalet olsun içimdeki insan sevgisine
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:58 pm tarafından Arslan Bey

» İLGİNÇ
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:57 pm tarafından Arslan Bey

» Mehmet Ali Ağca:
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:56 pm tarafından Arslan Bey

» Mehmet Ağar:
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:55 pm tarafından Arslan Bey

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Eylül 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Takvim Takvim

http://www.xml-sitemaps.com/download/dostlukbirbaska.yetkin-forum.com/sitemap.html
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Pesimistimden bir kaç nick daha..=)

2 posters

Pesimistimden bir kaç nick daha..=) Empty Pesimistimden bir kaç nick daha..=)

Mesaj tarafından bihter123 Perş. Ekim 02, 2008 3:26 pm

felsefeniz çOoK qarip insanLar; ayrı bir tip kopucaKsa kopsuN ip ßiticekse bitsin beni ceken ceker cekemeyen :P
' Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

Neden artık aşk bana uğramıyor!
Aldım Başımı GİDİYORUM
UnutmaM SéNi Çok Acı wéRdiN GidérkéN HaLa Çok YéNi YaRaSı SakLı DéRiNdéééé..
Ayrılığın hakkını ver...Anlamsız kıl tüm yaşanmışlığı.Kalmayı beceremedin.Bari gitmeyi öğren...
KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm
Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !! . .

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér
DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

уαℓαηѕαη уαℓαηı ѕєωєяιм єℓιм∂є ∂єğιℓ...

•●● GeŁeиeDe GiDeиeDe eчwaŁŁaнıм waя,GeŁмişeDe-GeçмişeDe saчGıм...şu saaттeи soяa кaFaмa aиca тoкa тaкaяıм...кiмseиiи нaчaтı вeиi iŁGiŁeиDiямez,вeиiмкiDe кiмseчi...!вu нaчaт вeиiмse eĞeя;ciDDeи чaşaмaчa DeĞeя...Düи-DüиDüя,вuGüи-вuGüи... Düичa 1 GüиDüя; oDa вuGüиDüя•●●

рσрçų σlųр кıçıмı sāllıcāāмā яσcкçı σlųр кāfāмı sāllāяıм dāā ii!!...™

"kimse duymadan öLmeLiyim. ağzımın kenarında bir parça kan buLunmaLı. beni tanımayanLar; "mutLaka birini sewiyordu demeLiLer. tanıyanLarsa "zawaLLı" demeLi, "çok sefaLet çekti"... fakat hakiki sebep bunLardan hiçbirisi oLmamaLı..."

[b]acımam sevgilim Ağlatırımm...!

İnsanların yaptığı sahte paralar kadar paraların yaptığı sahte insanlar vardır..

●...ψεи!đεи вaşℓaмa иоℓųЯ...●

EweT BeLki ÇıLgInIm Ama HaLa BuRdAyIm Ve YaVaşLaMıYoRuM !!!
Zımbırtı...! & Zırtapoz...!
[/b]

bihter123
Moderatör
Moderatör

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) Left_bar_bleue200/4Pesimistimden bir kaç nick daha..=) Empty_bar_bleue  (200/4)

Pesimistimden bir kaç nick daha..=) Empty Geri: Pesimistimden bir kaç nick daha..=)

Mesaj tarafından Arslan Bey Perş. Ekim 02, 2008 3:27 pm

nicke boğdun siteyi tşk Very Happy
Arslan Bey
Arslan Bey
Administrator
Administrator

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Pesimistimden bir kaç nick daha..=) Left_bar_bleue200/200Pesimistimden bir kaç nick daha..=) Empty_bar_bleue  (200/200)

http://dostlukbirbaska.yetkinforum.com

- Similar topics