Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» fener
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPaz Şub. 08, 2009 9:37 pm tarafından Arslan Bey

» Erzurumspor için en karanlık gün
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPaz Şub. 08, 2009 5:39 pm tarafından Arslan Bey

» KoMiK AşK SöZLeRi
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyCuma Şub. 06, 2009 11:59 am tarafından Arslan Bey

» 50 kontr ödüllü yarışmamız
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyCuma Şub. 06, 2009 11:58 am tarafından Arslan Bey

» ..DostLuk..
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:51 pm tarafından Arslan Bey

» Seksendört
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:24 pm tarafından Arslan Bey

» İleri Sayım
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:23 pm tarafından Arslan Bey

» Seksendört-4 Duvar
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPerş. Şub. 05, 2009 5:22 pm tarafından Arslan Bey

» Seksendört-Sesimi Duymuyor Musun
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:58 pm tarafından RedLeon

» Seksendört Biyografi
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:57 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-Son Mektup
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:56 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-Affet
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:56 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-K.G.B.
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:55 pm tarafından RedLeon

» Seksendört-Ölürüm Hasretinle
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPtsi Kas. 17, 2008 10:54 pm tarafından RedLeon

» herkeze selam
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyPaz Kas. 16, 2008 12:35 pm tarafından Arslan Bey

» Online Tv İzle (sorun giderildi)
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:59 pm tarafından Arslan Bey

» nalet olsun içimdeki insan sevgisine
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:58 pm tarafından Arslan Bey

» İLGİNÇ
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:57 pm tarafından Arslan Bey

» Mehmet Ali Ağca:
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:56 pm tarafından Arslan Bey

» Mehmet Ağar:
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] EmptyCuma Kas. 14, 2008 5:55 pm tarafından Arslan Bey

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Eylül 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Takvim Takvim

http://www.xml-sitemaps.com/download/dostlukbirbaska.yetkin-forum.com/sitemap.html
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ]

2 posters

KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] Empty KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ]

Mesaj tarafından bihter123 Perş. Ekim 02, 2008 3:20 pm

*ßiR GüN ceHennEmDe KarŞıLaŞabİLiRz. Sn KaLp HırSızI oLduĞun İçiN, BeNsE TaRıYı BIrAKıP sANa TapTıĞım İçİnN...

*Sn GözüMdeKi bİr DamLA YaŞ OLsaYdIn SeNİ KAyBetMeMeK iÇin ÖmÜr BoYu AğLamAZdIm X)

*HaYaLlErE DaLıP gİtMeM ßn ÇüNKü TeK HaYaLiM SeNsİn!

*AlaCa KaRaNLiĞı SeVmEm BeN Ya GeCe OLmaLı ya GünDüz... KuRŞuN Ya VurMAlı YhA Da naMluda DuRmaLı SeVgiLi DedİğN Ya SeNin GiBİ OLmaLı Ya Da HiÇ OlMaMaLı...

*AşşKıNLa saRaRıP SoLacAk KdaR ,SeVgİnLe BaHtİyAr OLacaK KaDr UğRuNa CaNıMı VeReCeK KAdAr SeViYoRuM dEsEm İnANır MısIn??

*HaYaTa Nie GeLdİm Die DüŞünmeYe BaşLamışTım , On DokuzundaN SoNrA seNinLe taNışınCa AnLaDıM DünyAya Gelİş SeBeBimi...

*$seNin KoLLaRıNdA CaN VeRMEk Ne GüZeL, BeN SeNi ßöYleSine seVdikteN sonRa gÜzEL GözLeRinE BaKTıktAn SonrA AyIrMAyA KıYaMAz ECEL!...

*1 dk
1 sa
1 gün
1 hafTa
1 Ay
1 YıL fArKetmeZ uZun zaMan ßirBiriMizİ GörMEyEbİliriZ, aMa HeR Zmn KaLbİmdesİn ve ÖzleNiyOrsuN...KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] Msn_happy

*BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !

*Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter.

*Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

*•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

*İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur.İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

*Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...

*Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir."İnsanın Kendisi"

*qideN DönmeK isteyeCek BıraK DönsüN Ne KayBetmişş Bir daha qörsüNN...

*Hiçbir kız bir erkeğe boyun eğmez hiç bir erkek bir damla göz yaşına değmez!!

*DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim.

*Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş...

*(¯`´¯) ** [» Señiiñ iiciiñ Ölü®üm «] ** (¯`´¯)

*SéVéCéKSéN süPhé étmé...SéVMéYéCéKSéN üM!T VéRMé...SeN! SéVMéYéN! SéNDé SéVMé...SéN! SéVéN! ASLA TéRK éTMe!!

*Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum

*ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

*DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

*Hey msj sessizce git onu çok özlediğimi söyle eğer işi varsa rahatsız etme eğer uyuyorsa yanağına bir öpücük kondur eğer suan okuyorsa onu çok sevdiğimi ve iyi geceler dilediğimi söyle...

*Hasret duydukça sevda güçlenir , sevda güçlendikçe yollar gözlenir ,dil söylemez göz arar her dakika seni şunu ii bilki sevilenler hep ÖZLENİR...

*Değerlisin değrini bilmelisin yürektesin çünkü yüreklisin şimdi sen nerdesin ben nerdeyim şunu ii bilmelisin hep benimlesin işte bunun için birtanesin =)

*Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil heran , çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi deil!

*Hey mesaj seni çok kıskanıyorum. 2 saniyede her yere gidiyorsun. En güzel gözler bakıyor sana.En güzel insanlr okuyor seni.Şimdi gittiğin tatlı insana onu çok özlediğimi söyleki beni unutmasın Tmm mı??

*<(..)>
/( v )
(,,)-(,,)-- Çok yalnızım

<( ..)>
/( v)
(,,)-(,,)--

<(.. )>
(v )/
(,,)-(,,)--

<(..)>
(,,)( v )(,,) Keşke yanında oLsaydım...

/)/)
( ö ) Senin
("(,) için
/.//./ Ölürüm

/)/)
('(ö )")
( "/ Ölim mi?
./,%,/

/)/)
o", ) Ahanda
(")(")(,) ÖLdüm ....

bihter123
Moderatör
Moderatör

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] Left_bar_bleue200/4KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] Empty_bar_bleue  (200/4)

KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] Empty Geri: KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ]

Mesaj tarafından Arslan Bey Perş. Ekim 02, 2008 3:21 pm

hepsi çok güzel rep veriyorum
Arslan Bey
Arslan Bey
Administrator
Administrator

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] Left_bar_bleue200/200KaRıŞık [ yoRumLaRı ßekLiyoRuMm ] Empty_bar_bleue  (200/200)

http://dostlukbirbaska.yetkinforum.com